Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srdíčka pro Motol

Této akce jsem se s radostí zúčastnila:-) smiley

Milé švadlenky,
 
včera proběhlo předání Vámi šitých srdíček v dětské nemocnici Motol na odděleních dětské onkologie. Všem Vám patří velký dík, některé už mohly pár obrázků vidět na galerii Bellet, ty které nemohly, alespoň malá ochutnávka v příloze. Srdíčka byly všude a všude vykouzlily úsměv. Náš maskot Bru spolu s kluky a děvčaty se Starbucks, se o srdíčka doslova prali aby je mohli rozdávat. (zaměstnanci kaváren Starbucks poslední 3 víkendy spolu s kluky Lions vybírají za kávu zdarma další dárky v kavárnách a společně pak všechno dovezeme do Motola a rozdáme)
 
Nakonec i na takovém místě jako je Motolská nemocnice byla úžasná atmosféra a většina dětí (skutečně plakalo jen jedno miminko, které se leklo našeho miláčka BruaJ ) a jejich statečných rodičů se smáli a měli dobrou náladu.  I za ten jeden den to určitě stojí a věřím, že děti budou na naší včerejší návštěvu vzpomínat vždy, když si vezmou srdíčko do ruky nebo se na něj podívají.
Všichni kdo včera na akci byl Vás moc zdraví a posílají díky.
 
Fotky jsou bohužel ve velkém formátu a do mailu se vejde opravdu jen jedna. Kluci už pracují na reportáži a úložišti dostupném pro všechny. Hned jak to bude zpracované, tak vám mailem a na galerii dám odkaz.
 
Přeji krásný den a DÍKY, jste skvělé!
 
Katka a Lions
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den/ahoj milé švadlenky,
 
posílám Vám odkaz, tentokrát to není jen fb stránkách Lions, ale i v internetových novinách věnovaných sportu a americkému fotbalu v ČR, a my jsme tamJ  http://www.amfotbal.cz/prazsti-lions-znovu-obdarovali-deti-na-onkologii/
 
Pěkný den a děkuji  Katka
 

Pražští Lions znovu obdarovali děti na onkologii

 

Na konci roku 2013 se tým Prague Lions věnoval dobročinné aktivitě. V rámci akce Hope Month (v překladu Měsíc naděje) prodloužili lvi o další rok tradici, při které tým ve spolupráci s několika pražskými kavárnami Starbucks vybírá od lidí dárky, jimiž později ve vánočním čase obdaruje děti na oddělení dětské onkologie pražské motolské nemocnice. Lidé, již odevzdají dárek pro děti, mají mimo dobrého pocitu i možnost dostat kávu od Starbucks zdarma.

Lions navíc připravili i další dárky. Prostřednictvím spolupráce s členkami šicího klubu Bellet a Marina přidali k vybraným dárkům i drobné dárky právě z jehel šicího klubu. S přispěním Mateřského centra Barvínek v Plzni a spousty dalších šikovných švadlenek byla vyrobena srdíčka s motivem anděla, která se také přidala do sbírky vánočních darů. Akce se dokonce rozšířila i na sever republiky, středoškoláci ve Varnsdorfu pomohli aktivním přístupem k dalšímu rozšíření počtu dárečků.Událost vyvrcholila ve středu 18. prosince 2013, když do motolské nemocnice přišli v doprovodu maskota hráči ve výstrojích. Ti obdarovali vybranými dárky malé pacienty, na nichž byla patrná neskrývaná radost. Lions tak vstřícným krokem pomohli dětem, aby se alespoň na chvíli oprostily od každodenních útrap a problémů. Po skončení akce bylo i na hráčích vidět, že je zkušenost potěšila, o čemž svědčí i jejich diskuze na téma zlepšení akce pro další ročník, která navázala bezprostředně na předávání samotné.
image007.jpg

 

image009.jpg

 

 

 

 

 

 

image010.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář